Adoracja Najświętszego Sakramentu w Ciemnicy

 

WIELKI CZWARTEK

Po nabożeństwie: Wspólnota Kościoła Domowego, Akcja Katolicka

 

WIELKI PIĄTEK

Godzina

Wyznaczone osoby

9.00 – 10.00

Szczudlik D., Szczudlik W., Kilar Z.,

Zaucha U., Makar Z., Tchórz M.

10.00 – 11.00

Cipora C., Zuba H., Żytka J.,

Izdebska A., Gaworecka H., Lenart J.

11.00 – 12.00

Kopacz M., Szot T., Kobiałka H.,

Bal D., Pancerz A., Zawada L., Fal H.

12.00 – 13.00

Tchórz T., Rygiel M., Fabian L.,

Kobiałka K., Milczanowska J., Baran D., Baran U.

13.00 – 14.00

Gurgacz K., Szczepek M., Szczudlik

K., Sitarz J., Bezyk K., Fal-Pelc E.

14.00 – 15.00

Krzysik S., Kołton B., Wach J.,

Cipora C., Kaliniak A., Skoczułek A., Strzęciwilk E.

15.00 – 16.00

Mołczan D., Niemczyk K., Czubek A.,

Zubel D., Juszczak M., Winiarz D.

16.00 – 17.00

Mołczan T., Leszkiewicz M., Niemczyk H.,

Bar R., Lebryk J., Stojak J.

17.00 – 18.00

Stabryła A., Florek A., Woźniczak J.,

Szczupaczyńska J., Bal B., Bodziak M.

18.00 – 19.00

Chętni

 

Adoracja Najświętszego Sakramentu w Bożym Grobie

 

WIELKA SOBOTA

Godzina

Wyznaczone osoby

9.00 – 10.00

Śnieżek Cz., Florczak L., Packanik A.,

Radwańska Cz., Myćka J., Skoczułek J.

10.00 – 11.00

Chorążak M., Krzysik E., Kilar E.,

Markis H., Pelc A., Szmyd K., Szczudlik S.

11.00 – 12.00

Sokołowska J., Wysoczańska J., Szczepek J., Tworzydlak H., Wołoszyn B., Wosachło D.

12.00 – 13.00

Pelc A., Bogaczewicz M., Bojczyk R.,

Bugajska E., Chmielarczyk K., Cysorz B.  

13.00 – 14.00

Dąbrowiecka T., Florek J., Izdebska W.,

Kazimierczak M., Kazimierczak Z., Kmiotek E.

14.00 – 15.00

Kat H., Piasta J., Skrobot J., Skrzeszewska

E., Radwańska M., Wosachło A, Wosachło B.

15.00 – 16.00

Bar Z., Wołoszyn, Łapa J.,

Florek T., Kazimierczak M.,

16.00 – 17.00

Chmielarczyk A., Sitarz T., Krzysik S.,

Krzysik G., Pelc B.

17.00 – 18.00

Szot M., Sokołowski B., Skoczułek G.,

Wosachło R., Szczepek A.

18.00 – 19.00

Chorążak M., Kilar M., Mołczan R.,

Szczudlik R., Kobiałka M.

19.00 – 20.00

 

Chętni