23.04.2017
1. Dziś Święto Miłosierdzia Bożego. Podczas każdej Mszy św. przed Najświętszym Sakramentem odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Za pobożne odmówienie Koronki przed Najświętszym Sakramentem, w kościele czy w kaplicy, każdego dnia można zyskać Odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
2. Przed kościołem zbierane są dziś ofiary do puszek na rzecz chrześcijan w Syrii.
3. Jutro, przeniesiona z niedzieli, uroczystość św. Wojciecha, Głównego Patrona Polski.
4. W tym tygodniu różaniec prowadzi Róża VI Pani Krystyny Pelc.
5. Dziś gościmy w naszej parafii Zespół TIAKO, grający dobrą muzykę chrześcijańską. Składa się on z młodych ludzi. Grać będzie podczas Mszy św. o 11.30 i 15.00 w Zahutyniu a o 16.00 będzie koncert „Wielkanocne uwielbienie”. Serdecznie zapraszamy. Będzie też możliwość zakupu płyty z ich muzyką!
6. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej w Zahutyniu obowiązkowe spotkanie tych, którzy w środę przystąpią do Sakramentu Bierzmowania.
7. W środę z racji Bierzmowania, które o 17.00 będzie w Nowym Zagórzu, Msza św. wyjątkowo będzie odprawiona o 7.00 rano.
8. Fitness w środę o 19.00.
9. W sobotę o 10.00 w Salce spotkanie młodzieży z klas I i II gimnazjum przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania.
10. W przyszłą niedzielę gościć będziemy w naszej wspólnocie Diakona Pawła Pilarczyka z naszego Seminarium z Obry. Głosić będzie Słowo Boże, a składka przeznaczona w tym dniu przeznaczona jest na utrzymanie naszego Seminarium.
11. W poniedziałek, 1 maja, na godz. 8.00 zapraszam rodziców dzieci I Komunijnych i chętnych parafian do sprzątania Kościoła i obejścia. Proszę o przyniesienie swoich narzędzi!
12. Bóg zapłać za wszelkie dobro!