1. Dziś ostatni dzień 2017 roku. Dziękujmy Panu Bogu za ten czas i prośmy o Boże błogosławieństwo na kolejny Nowy Rok. Nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne w Dolinie po Mszy o 8.30 w Zahutyniu po Sumie. Nie ma dziś Mszy św. o godz. 15.00
  2. Jutro Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi – NOWY ROK. Dzień modlitw o pokój na świecie. Nie będzie Mszy św. o godz. 7.00!!
  3. Odwiedziny kolędowe od wtorku do czwartku od godz. 15.00. W związku z tym w te dni Msza św. będzie o godz. 8.00.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota Miesiąca. W piątek z racji I Piątku kolędy nie będzie, a Msza św. w Dolinie o 17.00 w Zahutyniu o 18.00.
  5. W sobotę Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św. jak w niedzielę. Podczas każdej Mszy św. poświęcimy wodę, kredę i kadzidło.
  6. W przyszła niedzielę Święto Chrztu Pańskiego. Kończy się tym samym okres Bożego Narodzenia. Kolędy zwyczajowo śpiewać będziemy do 2 lutego.
  7. Tradycyjnie już w sobotę, 20 stycznia 2018 roku, organizujemy zabawę karnawałową w Domu Ludowym. O oprawę muzyczną zadba jak poprzednimi laty zespół Gold. Koszt 160 zł. od pary. Można dokonywać zapisów u Proboszcza oraz u Pań Urszuli Zauchy i Bożeny Fal.

Bóg zapłać wszystkim za wszelkie dobro wyświadczone na rzecz Parafii. Wszystkich Wam życzymy dobrej zabawy w dzisiejszą noc i Szczęśliwego Nowego Roku!!!