1. Dziś Święto Chrztu Pańskiego. Kończy się tym samym liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Kolędy jednak zwyczajowo śpiewać będziemy do 2 lutego.
  2. W poniedziałek i wtorek ostatnie dni odwiedzin kolędowych. Kolęda dodatkowa po ustaleniu terminu. Bóg zapłać wszystkim rodzinom które przyjęły nas do swoich domów. Dziękuję za wspólną modlitwę, za rozmowy, a także za ofiary składane na potrzeby parafii.
  3. Jutro i we wtorek jeszcze z racji kolędy Msza św. o godz. 8.00. Od środy wracamy do stałego porządku odprawiania Mszy św. w tygodniu. Msza św. o godz. 18.00 a przed nią różaniec.
  4. W tym tygodniu prowadzi Róża II – której Zelatorką jest Pani Teresa Tchórz. W piątek zamiast różańca o 16.40 odmawiamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
  5. W przyszła niedzielę o 16.00 w Domu Katechetycznym odbędzie się opłatek parafialny i kawa i ciasto. Zapraszamy parafian
  6. W środę nabożeństwo ku czci NMP Nieustającej Pomocy. Zachęcam do składania próśb i podziękowań.
  7. W środę o 19.00 spotkanie Rady Parafialnej w domu katechetycznym.
  8. W czwartek o 19.00 spotkanie Akcji Katolickiej.
  9. W sobotę spotkanie kandydatów do Bierzmowania w domu katechetycznym. O godz. 10.00 klasa II i III Gimnazjum. O 11.00 Klasy VI i VII.
  • Dziękuję Wam za wszelkie dobro wyświadczone na rzecz Parafii jak i Klasztoru. Bóg zapłać za wszelkie ofiary, także te składane podczas kolędy. Nie Pan Bóg Wam to wszystko wynagrodzi.