1. W tym tygodniu różaniec prowadzi Róża IV Pani Czesławy Śnieżek.
  2. W czwartek przypada święto Nawrócenia św. Pawła i zakończenie tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan. Jest to również 202 rocznica powstania Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej.
  3. W środę nabożeństwo ku czci NMP Nieustającej Pomocy. Zachęcam do składania próśb i podziękowań.
  4. Od 25 stycznia do 1 lutego o. Proboszcz będzie nieobecny z powodu wyjazdu na swoje kapłańskie rekolekcje i Radę Prowincjalną, w związku z tym proszę by sprawy kancelaryjne załatwiać do wyjazdu lub 2-3 lutego. 4 lutego proboszcz wyjedzie na kilka dni ferii.
  5. Dostaliśmy pozytywną odpowiedź z Warszawy na udostępnienie nam relikwii św. Andrzeja Boboli, Patrona Polski. W drodze na rekolekcje odbiorę relikwie i w lutym myślę wprowadzimy je uroczyście do naszej Parafii.
  6. Otrzymaliśmy też potwierdzenie „adopcji misyjnej”. Przez trzy lata wspierać będziemy edukację 10-letniej Rosaliny z Madagaskaru. Za złożone w listopadzie ofiary opłaciliśmy już dwa lata nauki. Myślę, że w tym roku zbierzemy jeszcze finanse na dokończenie edukacji.

Dziękuję Wam za wszelkie dobro wyświadczone na rzecz Parafii jak i Klasztoru. Bóg zapłać za wszelkie ofiary. Nie Pan Bóg Wam to wszystko wynagrodzi