1. W tym tygodniu różaniec prowadzi Róża III Pani Danuty Mołczan.
 2. Dziś podczas Sumy Parafialnej poświęcimy książeczki do nabożeństwa dla Dzieci, które w tym roku przyjmą I Komunię św. Po Sumie spotkanie z Rodzicami Dzieci.
 3. Dziś także po każdej Mszy św. zbierać będziemy do puszek ofiary na wsparcie w leczeniu Pani Natalii Grad z Prusieka, żony i mamy dwóch córek, która zmaga się z chorobą nowotworową. Niech nasze wsparcie będzie wyrazem solidarności i jakąś konkretną formą jałmużny wielkopostnej.
 4. Droga Krzyżowa w piątek, w Dolinie o 16.30, a w Zahutyniu o 17.30, po nabożeństwie Eucharystia.
 5. Gorzkie Żale w niedziele w Dolinie po Mszy św. o 8.30, a w Zahutyniu o 14.30 i potem Msza św.
 6. Za pobożne uczestnictwo w Drodze Krzyżowej i w Gorzkich Żalach można zyskać Odpust Zupełny pod zwykłymi warunkami.
 7. W środę nabożeństwo ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 8. Przy bocznym ołtarzu, a w Dolinie w przedsionku, wystawiona jest skarbonka, do której można wrzucać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.
 9. W zakrystii można zaopatrzyć się w Paschaliki i Baranki wielkanocne. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest na Caritas. Na stoliku wyłożone są skarbonki na jałmużnę wielkopostną. Zachęcam dzieci do dzielenia się z innymi dziećmi, które potrzebują pomocy swoimi grosikami.
 • W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 8.00. Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii lub biurze.
 • W piątek okazja do spowiedzi od godz. 16.00 w Dolinie i 17.00 w Zahutyniu. Potem droga krzyżowa więc kapłan nie będzie spowiadał.
 • Ogłoszenie Pani Dyrektor naszej Szkoły:

W terminie od 19 do 26  lutego, w godzinach pracy sekretariatu szkoły tj. od 800 do 1500 odbędą się zapisy dzieci do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Zahutyniu na rok szkolny 2018/2019. Przyjmowane są dzieci 3, 4, 5 i 6  letnie. Szkoła zapewnia 9-cio godzinną opiekę, w tym 5 godzin  bezpłatnej realizacji podstawy programowej wychowania przedszkolnego. Wniosek rekrutacyjny można odebrać  w szkole lub pobrać ze strony internetowej szkoły. W pierwszym etapie rekrutacji nie są wymagane załączniki do wniosku.

W terminie od 1 do 9 marca  odbędą się zapisy dzieci do klasy I Szkoły Podstawowej w Zahutyniu. W tym celu należy wypełnić wniosek o przyjęcie do szkoły i złożyć w sekretariacie. Wniosek można odebrać  osobiście lub pobrać ze strony internetowej szkoły.

Dziękuję Wam za wszelkie dobro wyświadczone na rzecz Parafii jak i Klasztoru. Bóg zapłać za wszelkie ofiary. Nie Pan Bóg Wam to wszystko wynagrodzi