1. W tym tygodniu różaniec przed Mszą św. w Zahutyniu prowadzi I Róża Pani Doroty Szczudlik. W Dolinie w marcu II Róża Pani Mieczysławy Haduch.

2. W poniedziałek przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. w Zahutyniu o godz. 8.00 i 18.00, w Dolinie o godz. 17.00. Uroczystość Zwiastowania Pańskiego to Światowy Dzień Świętości Życia. Zachęcam do pojęcia duchowej adopcji dzieci poczętych. Za ławkami na stoliku są deklaracje. Ko chce podjąć adopcję, proszę zabrać i wypełnić oraz przynieść na Mszę św. o godz. 18.00. Akt pojęcia adopcji odbędzie się podczas Mszy św. wieczornej.  

3. W środę o godz. 17.40 nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcam do uczestnictwa i składania swoich próśb i podziękowań.

4. W czwartek od godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji owocnego przeżycia Misji Świętej.

5. Zapraszamy w Wielkim Poście na nabożeństwa pasyjne. Droga Krzyżowa w piątki, w Dolinie o godz. 16.30, a w Zahutyniu o godz. 17.30, po nabożeństwie Eucharystia. Gorzkie Żale w niedziele w Dolinie po Mszy św. o godz. 8.30, w Zahutyniu o godz. 14.30 i potem Msza św. Za pobożne uczestnictwo w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach można zyskać Odpust Zupełny pod zwykłymi warunkami.

6. W piątek spotkanie grupy młodzieżowej po Mszy św. wieczornej w salce katechetycznej.  

7. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10.00 w kościele.

8. Za tydzień po sumie w kościele spotkanie rodziców dzieci obchodzących w tym roku rocznicę I Komunii św.

9. Bóg zapłać za składane w ostatnim czasie ofiary na kościół i cmentarz. Bóg zapłać za dary do kuchni klasztornej. Bóg zapłać za ofiary na nowy konfesjonał. W zeszłym tygodniu Radni zebrali na ten cel 4282 zł. Dziękuję Radnym za przeprowadzenie zbiórki. Druga tura zbiórki w kwietniu.

10. Od środy popielcowej trwa w naszej parafii post o chlebie i wodzie. Dziękuję wszystkim, którzy podjęli ten trud. W zakrystii jest lista. Zachęcam do wpisywania się na kwiecień, maj i czerwiec. Można też podjąć osobiste zobowiązanie ofiarując je w intencji owoców Misji Parafialnej.

11. W dniach od 1 do 4 maja w Zahutyniu odbędzie się XXX Zjazd Niniwy – młodzieży z oblackich parafii z całej Polski. Spodziewamy się ok. 300 osób. Chcemy młodych, którzy do nas przyjadą gościnnie przyjąć. Proszę o wpisywanie się na listę w zakrystii rodzin, które przyjmą młodzież w swoich domach. Przy zapisie proszę o podanie liczby osób.

12. W dniach od 10 do 17 lipca ministranci z naszej parafii pojadą na wyjazd wakacyjny do Chorwacji.Są wolne miejsca, dlatego ogłaszam możliwość zapisania się na ten wyjazd w pierwszej kolejności naszych parafian. Zapisy do końca marca. Koszt od osoby to 1300 zł. Zapisy
i informacje u o. Proboszcza.

13. Dziś po Mszach św. przed kościołem Radni Parafialni rozprowadzają Paschaliki w cenie 7 zł i Baranki wielkanocne w cenie 6 zł. Ofiary składane są przeznaczone na Caritas.

14. Przy bocznym ołtarzu św. Eugeniusza w Zahutyniu, a w Dolinie w przedsionku, wystawiona jest skarbonka, do której można wrzucać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.

15. Intencje mszalne na ten tydzień.

16. Wszystkim Parafianom i naszym Gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia oraz radosnego świętowanie w gronie rodzinnym, a obchodzącym w tygodniu imieniny i urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia.