Ogłoszenia duszpasterskie

Poniedziałek Wielkanocny

22.04.2019

 1. Dziś w drugi dzień Świąt Wielkanocnych Msze św. jak w każdą niedzielę. Nowenna do Bożego Miłosierdzia o godz. 14.30.
 2. Od wtorku do soboty nowenna przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30.
 3. W środę nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy św. wieczornej.
 4. W środę o godz. 19.00 spotkanie Akcji Katolickiej w salce katechetycznej.
 5. W piątek spotkanie grupy młodzieżowej po Mszy św. wieczornej w salce katechetycznej.
 6. W piątek z racji oktawy Wielkanocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 7. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10.00 w salce katechetycznej.
 8. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. Podczas Mszy św. o godz. 8.30 uroczyste wniesienie relikwii św. Jana Pawła II do kościoła w Dolinie. Bóg zapłać II Róży Różańca z Doliny na ufundowanie relikwiarza.
 9. Bóg zapłać za składane w ostatnim czasie ofiary na kościół i cmentarz. Bóg zapłać za świąteczne dary do kuchni klasztornej. Za tydzień II tura zbiórki na nowy konfesjonał w Zahutyniu. Proszę Radnych o przeprowadzenie zbiórki po Mszach św. W Dolinie przed Mszami św. przez trzy niedziele Radni Parafialni zbierać będą ofiary na cmentarz. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom za hojność i otwarte serce.
 10. Trwa w naszej parafii post o chlebie i wodzie. Dziękuję wszystkim, którzy podjęli ten trud. W zakrystii jest lista. Zachęcam do wpisywania się na maj i czerwiec.
 11. Potrzebujemy jeszcze noclegów dla młodzieży w czasie XXX Zjazdu Niniwy w Zahutyniu. Proszę o wpisywanie się na listę w zakrystii rodzin, które przyjmą młodzież do swoich domów w dniach od 1 do 4 maja.
 12. Sołtys Zahutynia zaprasza serdecznie na spotkanie wiejskie w Domu Ludowym w czwartek o godz. 17.00. Zachęcamy do udziału i zaintersowania się życiem i sprawami społecznymi naszej wioski.
 13. Intencje mszalne na ten tydzień.
 14. Wszystkim Parafianom i naszym Gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia oraz radosnego świętowanie w gronie rodzinnym, a obchodzącym w tygodniu imieniny i urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia.