Ogłoszenia duszpasterskie 

V Niedziela Wielkanocna

19.05.2019

 1. Dziś podczas Mszy św. o godz. 11.30 Uroczystość Rocznicy I Komunii świętej.
 2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe. W Zahutyniu od poniedziałku do soboty o godz. 17.30, w Dolinie o godz. 16.30. W niedziele nabożeństwa w Zahutyniu o godz. 17.00 tradycyjnie przy kapliczkach dziś kapliczka u Państwa Chorążaków, w Dolinie po Mszy św.
  o godz. 8.30.
 3. W poniedziałek rocznica święceń biskupich ks. Bpa Stanisława Jamrozka, we wtorek kolejna rocznica ingresu ks. Abpa Adama Szala. Pamiętajmy w modlitwach o naszych Pasterzach.
 4. We wtorek Uroczystość św. Eugeniusza de Mazenoda, Założyciela Zgromadzenia Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej. Zapraszamy na uroczystą Mszę św. o godz. 18.00.
 5. W środę w parafii św. Józefa Robotnika podczas Mszy św. o godz. 18.00 nasza młodzież przyjemnie sakrament bierzmowania. Sakramentu udzieli ks. biskup Stanisław Jamrozek.
 6. W środę z racji bierzmowania mała zmiana w nabożeństwach. W Dolinie Msza św. o godz. 16.00, po Mszy Litania. W Zahutyniu Msza św. o 17.00, po Mszy Litania.
 7. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w intencji Misji Parafialnej w czwartek od godz. 17.00, o godz. 17.30 nabożeństwo majowe.
 8. W czwartek o godz. 19.00 w klasztorze spotkanie Rady Parafialnej. Zapraszam Radnych.
 9. W piątek i sobotę nabożeństwo majowe w Zahutyniu po Mszy św. o godz. 18.00.
 10. Trwa w naszej parafii post o chlebie i wodzie. W zakrystii jest lista. Zachęcam do wpisywania się na maj i czerwiec.
 11. Bóg zapłać za składane w ostatnim czasie ofiary na kościół i cmentarz. Zaktualizowana lista darczyńców wywieszona jest w gablocie. Bóg zapłać za dary do kuchni klasztornej. Jednocześnie przypominam, że za tydzień w niedzielę 26 maja III tura zbiórki na konfesjonał w Zahutyniu. Radnych proszę o przeprowadzenie zbiórki.
 12. Dzieci pierwszokomunijne 4 czerwca (wtorek) pojadą na Pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej. Są wolne miejsca. Chętnych zapraszam do zapisywania się na listę w zakrystii.
 13. Jest też kilka wolnych miejsc na wyjazd do Chorwacji i Mediugorie w dniach 10-17 lipca br. Koszt od osoby to 1300 zł. Zainteresowanych prosimy o kontakt z o. Proboszczem.
 14. Od piątku do poniedziałku o. Proboszcz będzie nieobecny. Wszystkie sprawy proszę załatwiać do czwartku.
 15. Intencje mszalne na ten tydzień.
 16. Wszystkim Parafianom i naszym Gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia oraz radosnego świętowanie w gronie rodzinnym, a obchodzącym w tygodniu imieniny i urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia.
 17. W tym tygodniu Pan Bóg powołał z naszej parafii do wieczności: śp. Józefa Orłowskiego z Doliny. Wieczny odpoczynek…