Ogłoszenia duszpasterskie 

VI Niedziela wielkanocna 

26.05.2019

 1. Dziś dzień Matki. Wszystkim Mamom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa i wstawiennictwa Matki Bożej.
 2. Dziś po Mszach św. III tura zbiórki na nowy konfesjonał w Zahutyniu. Dziękuję Radnym za przeprowadzenie zbiórki i wszystkim ofiarodawcom za ofiarność. Bóg zapłać.
 3. Do piątku zapraszamy na nabożeństwa majowe. W Zahutyniu od poniedziałku do piątku o godz. 17.30, w Dolinie o godz. 16.30. W niedziele nabożeństwa w Zahutyniu o godz. 17.00 tradycyjnie przy kapliczkach dziś kapliczka naprzeciw Państwa Bar, w Dolinie po Mszy św. o godz. 8.30.
 4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w intencji Misji Parafialnej w czwartek od godz. 17.00, o godz. 17.30 nabożeństwo majowe.
 5. W piątek w czasie nabożeństwa majowego początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
 6. W piątek spotkanie wspólnoty młodzieżowej Niniwa o godz. 19.00 w salce katechetycznej.
 7. W sobotę w naszej Parafii przypada całodniowa Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie w ciszy. W tym dniu odprawimy Mszę św. o godz. 8.00 po niej zostanie wystawiony Najświętszy Sakrament. Zakończenie adoracji nabożeństwem czerwcowym i nowenną o godz. 17.30, następnie Msza św. o godz. 18.00. Bardzo proszę róże różańcowe i grupy parafialne oraz indywidualnych parafian o to, by Pan Jezus nie był sam. Rozpiska adoracji wywieszona jest w gablocie.
 8. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10.00 w domu katechetycznym.
 9. Od soboty rozpoczynamy nabożeństwa czerwcowe. W Zahutyniu od poniedziałku do soboty po Mszy św. wieczornej, w niedziele po sumie.
 10. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, to także pierwsza niedziela miesiąca i zmiana tajemnic różańcowych. W Dolinie nabożeństwo po Mszy św. o godz. 8.30, w Zahutyniu po sumie. A wieczorem zapraszamy do klasztoru na tradycyjny parafialny grill. Grillowanie rozpocznie się o godz. 17.00. Zapraszamy całe rodziny.
 11. Trwa w naszej parafii post o chlebie i wodzie. W zakrystii jest lista. Zachęcam do wpisywania się na czerwiec, jest kilka wolnych miejsc.
 12. Bóg zapłać za składane w ostatnim czasie ofiary na kościół i cmentarz. Bóg zapłać za dary do kuchni klasztornej.
 13. Dzieci pierwszokomunijne 4 czerwca (wtorek) pojadą na Pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej. Są wolne miejsca. Chętnych zapraszam do zapisywania się na listę w zakrystii. Koszt to ok 150 zł. W cenie przejazd autokarem oraz zamówiony posiłek (obiad).
 14. Intencje mszalne na ten tydzień.
 15. Wszystkim Parafianom i naszym Gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia oraz radosnego świętowanie w gronie rodzinnym, a obchodzącym w tygodniu imieniny i urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia.