Niedziela 16.06.2019 – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – Rozpoczęcie Misji Świętej            

7.00

Zahutyń

Za + Mariana Strózik – greg.
8.30

Dolina

W int Róży Rodzin
10.00

Dolina

1. Za ++ rodziców Annę i Stanisława

2. Za + Tadeusza w 16 rocznicę śmierci i + syna Leszka w 11 rocznicę śmierci o radość życia wiecznego

11.30

Zahutyń

W int VI Róży Różańca o Boże błogosławieństwo i opiekę Królowej Różańca Świętego dla członków i ich rodzin, oraz za ++ z tej Róży
15.00

Zahutyń

1. Za + Julię w 20 rocznicę śmierci i ++ Włodzimierza, Stanisława i Józefa

2. Za + Janinę w 3 rocznicę śmierci

Poniedziałek 17.06.2019 – wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego     
10.00

Zahutyń

Za + Mariana Strózik – greg.
17.00

Dolina

1. Za ++ rodziców Jadwigę i Jarosława

2. Z podziękowaniem za szczęśliwe rozwiązanie z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla mamy i córki

19.00

Zahutyń

Za + Stefanię Koczera – int od córki z rodziną
Wtorek 18.06.2019 – dzień powszedni         
10.00

Zahutyń

Za + Mariana Strózik – greg.
17.00

Dolina

1. Za + Andrzeja Szmiłyk

2. Za + Józefa Orłowskiego – int od brata Tadeusza z rodziną

19.00

Zahutyń

Za + Stefanię Koczera – int od swatowej z Grabownicy
Środa 19.06.2019 – dzień powszedni         
8.00

Zahutyń

Z okazji zakończenia roku szkolnego i intencji uczniów, nauczycieli, pracowników Szkoły Podstawowej im. Władysława Beliny-Prażmowskiego w Zahutyniu
10.00

Zahutyń

Za + Mariana Strózik – greg.
17.00

Dolina

1. Za + Stanisławę Kozak – int od wnuczki Katarzyny z rodziną

2. Za + Józefa Orłowskiego – int od Grażyny i Władysława Dzik z rodziną

19.00

Zahutyń

1. Za + Stefanię Koczera – int od rodziny Flaków i Knurek

2. Za ++ Antoniego, Antonię i Piotra

Czwartek 20.06.2019 – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa    
7.00

Zahutyń

1. Za + Mariana Strózik – greg.

2. Za + Stefanię Koczera – int od Ryszarda Skoczułka i Jolanty Sitarz

9.00

Zahutyń

1. Za Parafian

2. Za + Stefanię Koczera – int od Danuty Wojnickiej z rodziną

14.00

Dolina

1. Za + Andrzeja Szmiłyk

2. Za + Stanisławę Kozak – int od rodziny Wolszewskich

Piątek 21.06.2019 – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi  
10.00

Zahutyń

Za + Mariana Strózik – greg.
17.00

Dolina

1. Za ++ Mariana i Marię Wróbel

2. Za + Józefa Orłowskiego – int od rodziny Sanockich z Woli Dębowieckiej

19.00

Zahutyń

Za + Stefanię Koczera – int od Aurelii i Wojciecha Skiba
Sobota 22.06.2019 – dzień powszedni         
10.00

Zahutyń

Za + Mariana Strózik – greg.
17.00

Dolina

1. Za + Stanisławę Kozak – int od wnuka Bartosza oraz wnuczki Anety

2. Za + Józefa Orłowskiego – int od Jana i Jadwigi Bolek z Woli Dębowieckiej

19.00

Zahutyń

1. Za ++ Elżbietę i Jana Tworzydlak

2. Za ++ Władysława, Bogusława i Zofię

Niedziela 23.06.2019 – XII Niedziela zwykła – Zakończenie Misji Świętej            
7.00

Zahutyń

Za + Mariana Strózik – greg.
8.30

Dolina

Za + Józefa Orłowskiego – int od siostry z rodziną
10.00

Dolina

Za ++ rodziców Jana i Grażynę – int od Mariusza i Magdy
12.00

Zahutyń

1. Za Parafian

2. Za ++ Annę i Michała Hydzik

3. W int Anny o Boże błogosławieństwo, pomoc w chorobie, opiekę NMP i św. Anny

15.00

Zahutyń

1. Za + Jana Kaliniaka z okazji imienin

2. Za + Emilię Sierota