Ogłoszenia duszpasterskie 

XIV Niedziela zwykła

07.07.2019

  1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca i zmiana tajemnic różańcowych oraz nabożeństwa eucharystyczne. W Dolinie po Mszy św. o godz. 8.30, w Zahutyniu po sumie.
  2. Dziś po Mszach św. Radni Parafialni przeprowadzają zbiórkę inwestycyjną. Dziękuję Radnym za przeprowadzenie zbiórki, a ofiarodawcom za złożone ofiary. Bóg zapłać.
  3. W tym tygodniu różaniec przed Mszą św. w Zahutyniu prowadzi VI Róża Pani Krystyny Pelc. W Dolinie w lipcu II Róża Pani Mieczysławy Haduch.
  4. W poniedziałek wspomnienie liturgiczne św. Jana z Dukli patrona naszej Archidiecezji, w środę święto św. Benedykta patrona Europy.
  5. W środę o godz. 17.40 nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcam do składania swoich próśb i podziękowań.
  6. W środę O. Proboszcz wyjeżdża na tygodniową pielgrzymkę parafialną do Bośni i Hercegowiny, Medjugorie i Chorwacji. Wszystkie sprawy proszę załatwiać do wtorku.
  7. W dniach od 4 do 15 lipca przeżywamy w naszej Archidiecezji Diecezjalną Sztafetę Różańcową, której patronuje i błogosławi Abp Adam Szal. Modlimy się za Archidiecezję, biskupów, kapłanów, o powołania oraz za wszystkie rodziny Archidiecezji. Każda parafia ma wyznaczony czas modlitwy (30 minut). Nasza parafia modli się 11 lipca o godz. 8.30. Wyznaczone są 4 osoby, które w tym czasie modlić się będą na różańcu. Zapraszam w tym czasie wszystkich parafian do osobistej modlitwy w swoich domach.
  8. Bóg zapłać za składane w ostatnim czasie ofiary na kościół i cmentarz. Zaktualizowana lista darczyńców wywieszona jest w gablocie. Bóg zapłać za dary do kuchni klasztornej.
  9. Intencje mszalne na ten tydzień.
  10. Wszystkim Parafianom i naszym Gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia oraz radosnego świętowanie w gronie rodzinnym, a obchodzącym w tygodniu imieniny i urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia.