OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 XV Niedziela zwykła  

 14 LIPCA 2019

  1. W tym tygodniu różaniec przed Mszą św. w Zahutyniu prowadzi I Róża Pani Doroty Szczudlik. W Dolinie w lipcu II Róża Pani Mieczysławy Haduch.
  2. W środę o godz. 17.40 nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcam do składania swoich próśb i podziękowań.
  3. Za tydzień w niedzielę suma w intencji Brata Krzysztofa Kalaczyńskiego OMI z okazji imienin. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji solenizanta.
  4. Za tydzień w niedzielę po każdej Mszy św. błogosławieństwo kierowców i pojazdów
    z okazji wspomnienia św. Krzysztofa. Ofiary składane z okazji błogosławieństwa pojazdów przeznaczone będą na cele inwestycyjne – instalację nowego ogrzewania w kościele. Zachęcam do ofiarności, gdyż jest to poważna inwestycja wymagająca dużych nakładów finansowych.
  5. Bóg zapłać za składane w ostatnim czasie ofiary na kościół i cmentarz. Bóg zapłać Radnym Parafialnym za przeprowadzenie zbiórki w zeszłym tygodniu oraz wszystkim ofiarodawcom. Zebraliśmy 2458 zł. Będą one przeznaczone na opłacenie krzyża misyjnego. Koszt całej inwestycji to 8000 zł. Bóg zapłać za dary do kuchni klasztornej.
  6. Intencje mszalne na ten tydzień.
  7. W czwartek odszedł do wieczności śp. Tadeusz Szczepek, jego pogrzeb odbędzie się w środę o godzinie 15.00 natomiast różaniec o godzinie 14.00. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.
  8. Wszystkim Parafianom i naszym Gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia oraz radosnego świętowanie w gronie rodzinnym, a obchodzącym w tygodniu imieniny i urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia.