1. Witamy w naszej wspólnocie parafialnej O. dra Grzegorza Rurańskiego OMI, który
  do 4 sierpnia będzie posługiwał w naszej parafii. Dziękujmy za posługę sakramentalną
  i głoszone Słowo Boże. Życzymy Mu dobrego wypoczynku.
 2. W tym tygodniu różaniec przed Mszą św. w Zahutyniu prowadzi III Róża Pani Danuty Mołczan. W Dolinie w lipcu II Róża Pani Mieczysławy Haduch, a w sierpniu III Róża Rodzin Pana Eugeniusza Kozdrasia.
 3. W środę o godz. 17.40 nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcam do składania swoich próśb i podziękowań.
 4. W czwartek rozpoczyna się sierpień miesiąc trzeźwości. Zachęcamy do podjęcia wyrzeczeń w intencji trzeźwości narodu.
 5. W piątek 2 sierpnia w kościele parafialnym, można zyskać pod zwykłymi warunkami odpust zupełny „Porcjunkuli”.
 6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek i sobotę Msze św. z nabożeństwami w Dolinie o godz. 17.00, w Zahutyniu o godz. 18.00.
 7. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca i zmiana tajemnic różańcowych. Msze św.
  z nabożeństwami w Dolinie o godz. 8.30 w Zahutyniu o godz. 11.30.
 8. Bóg zapłać za składane w ostatnim czasie ofiary na kościół i cmentarz. Zaktualizowana lista darczyńców wywieszona jest w gablocie. Bóg zapłać za złożone w zeszłym tygodniu ofiary z okazji błogosławieństwa kierowców i pojazdów. Zebraliśmy 3882 zł. Bóg zapłać za dary do kuchni klasztornej.
 9. Intencje mszalne na ten tydzień.
 10. Wszystkim Parafianom i naszym Gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia oraz radosnego świętowanie w gronie rodzinnym, a obchodzącym w tygodniu imieniny i urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia.