Ogłoszenia duszpasterskie

XX Niedziela zwykła

18.08.2019

  1. W tym tygodniu różaniec przed Mszą św. w Zahutyniu prowadzi VI Róża Pani Krystyny Pelc. W Dolinie w sierpniu III Róża Rodzin Pana Eugeniusza Kozdrasia.
  2. W środę o godz. 17.40 nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcam do składania swoich próśb i podziękowań.
  3. Od poniedziałku do soboty w naszym klasztorze będą trwały rekolekcje powołaniowe dla młodzieży męskiej. Rekolekcje prowadzi O. Jan Wlazły OMI – Dyrektor Sekretariatu Powołań.
  4. Za tydzień w niedzielę podczas sumy poświęcimy nowy konfesjonał w Zahutyniu.
  5. Bóg zapłać za składane w ostatnim czasie ofiary na kościół i cmentarz. Bóg zapłać za dary do kuchni klasztornej.
  6. Przypominamy o zmianie godzin Mszy św. niedzielnych. Od 1 września Msze św. odprawiane będą w następującym porządku: w Zahutyniu o godz. 7.00, 10.30 Msza św. dla rodzin z dziećmi, 12.00 suma i o godz. 15.00. W Dolinie w każdą sobotę Msza św. z liturgią niedzielną o godz. 17.00 i w niedzielę o godz. 9.00.
  7. Jest już nowa księga intencji mszalnych na rok 2020. Zachęcam do dokonywania rezerwacji i planowania uroczystości rodzinnych.
  8. Intencje mszalne na ten tydzień.
  9. Wszystkim Parafianom i naszym Gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia oraz radosnego świętowanie w gronie rodzinnym, a obchodzącym w tygodniu imieniny i urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia.