Ogłoszenia duszpasterskie

XXIV Niedziela zwykła

15.09.2019

 1. Dziś w niedzielę odpust w kościele na Dolinie. Msza św. odpustowa o godz. 9.00, po Mszy św. procesja eucharystyczna. W tym roku odpust poprowadzi i przez całą niedzielę głosi będzie Słowo Boże O. Jan Wlazły OMI – Dyrektor Sekretariatu Powołań z Poznania.
 2. W tym tygodniu różaniec przed Mszą św. w Zahutyniu prowadzi IV Róża Pani Czesławy Śnieżek. W Dolinie we wrześniu I Róża Pani Małgorzaty Gosztyła.
 3. We wtorek spotkanie Rady Parafialnej w klasztorze o godz. 19.00. Zapraszam wszystkich Radnych.
 4. W środę o godz. 17.40 nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcam do składania swoich próśb i podziękowań.
 5. W piątek o godz. 19.00 spotkanie młodzieżowej wspólnoty Niniwa w domu katechetycznym.
 6. W sobotę o godz. 10.00 zbiórka ministrantów w domu katechetycznym.
 7. W sobotę po Mszy św. wieczornej spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VII i VIII SP. Na spotkanie zapraszam również uczniów klas VI SP, którzy rozpoczynają w naszej parafii przygotowanie do bierzmowania.
 8. Zapraszamy za tydzień w niedzielę 22.09 na piknik rodzinny, który odbędzie się przy Domu Ludowym od godz. 15.00. Podczas pikniku Panie z Koła Gospodyń Wiejskich będą promowały zdrową żywność. Czeka nas wiele atrakcji, szczególnie dla dzieci, oraz dobra zabawa i wspaniała muzyka. Więcej informacji na plakacie. Zachęcamy dzieci do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na plakat o zdrowej żywności. Prace składamy do 16.09 w naszej szkole.
 9. Bóg zapłać za składane w ostatnim czasie ofiary na kościół i cmentarz. Zaktualizowana lista darczyńców wywieszona jest w gablocie. Bóg zapłać za dary do kuchni klasztornej.
 10. Zachęcamy do udziału w głosowaniu na Koło Gospodyń Wiejskich w Zahutyniu w plebiscycie na Koło Gospodyń Wiejskich Roku. Głosy można oddawać do środy 18.09 do godz. 20.00. Więcej informacji na plakacie.
 11. Intencje mszalne na ten tydzień.
 12. W tym tygodniu do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał śp. Katarzynę Gruba. Wieczny odpoczynek…
 13. Wszystkim Parafianom i naszym Gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia oraz radosnego świętowanie w gronie rodzinnym, a obchodzącym w tygodniu imieniny i urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia.