Ogłoszenia duszpasterskie

XXV Niedziela zwykła

22.09.2019

  1. Zapraszamy dziś na piknik rodzinny, który odbędzie się przy Domu Ludowym od godz. 15.00. Podczas pikniku Panie z Koła Gospodyń Wiejskich będą promowały zdrową żywność. Czeka nas wiele atrakcji, szczególnie dla dzieci, oraz dobra zabawa i wspaniała muzyka.
  2. W tym tygodniu różaniec przed Mszą św. w Zahutyniu prowadzi V Róża Pana Zdzisława Bara. W Dolinie we wrześniu I Róża Pani Małgorzaty Gosztyła.
  3. W środę o godz. 17.40 nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcam do składania swoich próśb i podziękowań.
  4. W piątek o godz. 19.00 spotkanie młodzieżowej wspólnoty Niniwa w domu katechetycznym. Informuję, że animatorem wspólnoty młodzieżowej została Antonina Kobiałka. Prezesem ministrantów został Oskar Szmyd, a jego zastępcą Mikołaj Izdebski. Gratulujemy i życzymy owocnej posługi.
  5. Bóg zapłać za składane w ostatnim czasie ofiary na kościół i cmentarz. Bóg zapłać za dary do kuchni klasztornej.
  6. W październiku Firma ELBO z Sanoka rozpocznie montaż instalacji gazowej w kościele w Zahutyniu. Wartość tego przedsięwzięcia to ok. 30 tyś zł. Proszę parafian o pomoc w realizacji. Nasi Radni Parafialni przeprowadzą zbiórkę na ten cel odwiedzając domy parafian: w sobotę 5 października od godz. 10.00 do 13.00 odwiedzą domy w Zahutyniu (wioska), w sobotę 12 października od godz. 10.00 do 13.00 odwiedzą domy parafian na ul. Wolności, Szyb i Łany. Proszę o dobre przyjęcie Radnych i wyrozumiałość. To poważna inwestycja, która ma nam wszystkim służyć na lata. Kto by chciał wesprzeć inwestycję przelewem bankowym na konto parafii prosimy w tytule dopisać „na ogrzewanie”. Już dziś za okazane dobro składam Bóg zapłać. W Dolinie planowane jest ogrzewanie w postaci elektrycznej dmuchawy, po wybraniu konkretnej propozycji poinformuję o kosztach
    i planowanej zbiórce.  
  7. Intencje mszalne na ten tydzień.
  8. Wszystkim Parafianom i naszym Gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia oraz radosnego świętowanie w gronie rodzinnym, a obchodzącym w tygodniu imieniny i urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia.