Ogłoszenia duszpasterskie

XXXII Niedziela zwykła

10.11.2019

 1. W tym tygodniu różaniec przed Mszą św. w Zahutyniu prowadzi I Róża Pani Doroty Szczudlik, w Dolinie w miesiącu listopadzie I Róża Pani Małgorzaty Gosztyła.
 2. W poniedziałek obchodzimy 101 rocznicę odzyskania Niepodległości. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00. Po Mszy św. dzieci z naszej szkoły podstawowej wraz z nauczycielami zapraszają na montaż słowo muzyczny. W poniedziałek Msza św. w Dolinie o godz. 17.00. Pamiętajmy, by wywiesić flagi.
 3. W środę o godz. 17.40 nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcamy do uczestnictwa i składania swoich próśb i podziękowań.
 4. Spotkanie wspólnoty młodzieżowej Niniwa w piątek o godz. 19.00 w domu katechetycznym.
 5. W sobotę zbiórka ministrantów o godz. 10.00 w salce katechetycznej.
 6. W sobotę o godz. 19.00 spotkanie wszystkich kandydatów do bierzmowania w salce katechetycznej.
 7. Informuję, że na ostatnim spotkaniu Rady Parafialnej został przyjęty regulamin cmentarza w Zahutyniu i w Dolinie. Treść regulaminu jest dostępna na stronie internetowej parafii, a w najbliższym czasie zostanie wywieszona w gablocie.
 8. Bóg zapłać za składane w ostatnim czasie ofiary na kościół i cmentarz. Bóg zapłać za dary do kuchni klasztornej.
 9. Intencje mszalne na ten tydzień.
 10. W tym tygodniu do wieczności z naszej parafii Pan Bóg powołał śp. Władysławę Pietrasz. Wieczny odpoczynek…
 11. Wszystkim Parafianom i naszym Gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia oraz radosnego świętowanie w gronie rodzinnym, a obchodzącym w tygodniu imieniny i urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia.