Ogłoszenia duszpasterskie

XXXIII Niedziela zwykła

17.11.2019

 1. W tym tygodniu różaniec przed Mszą św. w Zahutyniu prowadzi II Róża Pani Teresy Tchórz, w Dolinie w miesiącu listopadzie I Róża Pani Małgorzaty Gosztyła.
 2. W środę o godz. 17.40 nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcamy do uczestnictwa i składania swoich próśb i podziękowań.
 3. We środę po Mszy św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej w domu katechetycznym.
 4. W piątek wspominamy w liturgii św. Cecylię, patronkę muzyki kościelnej. Pamiętajmy w tym dniu w modlitwach o Panu Tadeuszu naszym organiście i o scholii.
 5. Spotkanie wspólnoty młodzieżowej Niniwa w piątek o godz. 19.00 w domu katechetycznym.
 6. W sobotę zbiórka ministrantów o godz. 10.00 w kościele.
 7. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. To ostatnia niedziela roku liturgicznego. Swoje święto patronalne obchodzą Akcja Katolicka i Liturgiczna Służba Ołtarza. W czasie Mszy św. o godz. 12.00 ministranci odnowią swoje przyrzeczenia. Zapraszam na tą Mszę św. członków Akcji Katolickiej, ministrantów i ich rodziców.
 8. Bóg zapłać za składane w ostatnim czasie ofiary na kościół i cmentarz. Na cmentarzu w Dolinie pojawiła się szafka na używane znicze. Można z nich korzystać, a także swoje szklane znicze, które mogą być ponownie użyte w tej szafce zostawić. Dziękuję Panu Piotrowi Czura za pomysł i wykonanie. Jednocześnie informuję, że zapłaciłem fakturę za śmieci cmentarne w wysokości 2040 zł. Bóg zapłać za dary do kuchni klasztornej.
 9. Koło Gospodyń Wiejskich w Zahutyniu zaprasza na zabawę Andrzejową 23.11.2019 r. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Więcej informacji na plakacie.
 10. Intencje mszalne na ten tydzień.
 11. Wszystkim Parafianom i naszym Gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia oraz radosnego świętowanie w gronie rodzinnym, a obchodzącym w tygodniu imieniny i urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia.