Ogłoszenia duszpasterskie 

Święto Chrztu Pańskiego

12.01.2020

  1. Dziś Święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Narodzenia Pańskiego. Tradycyjnie pozostawiamy dekorację w kościele oraz śpiewamy kolędy do 2 lutego.
  2. W tym tygodniu różaniec przed Mszą św. w Zahutyniu prowadzi IV Róża Pani Czesławy Śnieżek. W Dolinie w styczniu Róża Rodzin Pana Eugeniusza Kozdrasia.
  3. Msza św. w Zahutyniu od poniedziałku o godz. 18.00.
  4. W środę o godz. 17.40 nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcamy do uczestnictwa oraz składania swoich próśb i podziękowań.
  5. Wznawiamy Adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy w każdy czwartek od godz. 17.30. Zapraszamy do modlitwy szczególnie w intencji powołań oraz naszych rodzin.
  6. W piątek o godz. 19.00 spotkanie młodzieżowej wspólnoty Niniwa w salce katechetycznej.
  7. Bóg zapłać za składane w ostatnim czasie ofiary na kościół i cmentarz oraz cele inwestycyjne. Bóg zapłać za dary do kuchni klasztornej.
  8. Intencje mszalne na ten tydzień.
  9. W naszym województwie rozpoczyna się czas ferii zimowych. Życzymy wszystkim uczniom i nauczycielom dobrego wypoczynku, oraz przypominamy przestrzeganiu o podstawowych zasadach bezpieczeństwa szczególnie podczas zabaw na świeżym powietrzu.
  10. Wszystkim Parafianom i naszym gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia, oraz radosnego świętowanie w gronie rodzinnym, a obchodzącym w tygodniu imieniny i urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia.