Ogłoszenia duszpasterskie 

II Niedziela zwykła

19.01.2020

 1. Dziś dzień liturgicznego wspomnienia św. Józefa Sebastiana Pelczara, patrona naszej archidiecezji, pamiętajmy w naszych modlitwach o naszej archidiecezji.
 2. W tym tygodniu różaniec przed Mszą św. w Zahutyniu prowadzi V Róża Zdzisława Bara. W Dolinie w styczniu Róża Rodzin Pana Eugeniusza Kozdrasia.
 3. We wtorek wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy. To także dzień babci i dziadka, dlatego składamy im najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa oraz wszelkich potrzebnych łask.
 4. W środę o godz. 17.40 nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcamy do uczestnictwa oraz składania swoich próśb i podziękowań.
 5. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od godz. 17.30. Zapraszamy do modlitwy szczególnie w intencji powołań oraz naszych rodzin.
 6. W piątek o godz. 19.00 spotkanie młodzieżowej wspólnoty Niniwa w salce katechetycznej.
 7. W sobotę święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła – jest to także 204 rocznica założenia Zgromadzenia Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej.
 8. Bóg zapłać za składane w ostatnim czasie ofiary na kościół i cmentarz oraz cele inwestycyjne. Zaktualizowana lista darczyńców wywieszona jest w gablocie. Bóg zapłać za dary do kuchni klasztornej.
 9. W kościele w Zahutyniu została zainstalowana nowa kamera, zachęcamy do korzystania. Aby korzystać z transmisji należy wejść na naszą stronę internetową: zahutyn.oblaci.pl następnie w pasku menu znaleźć „na żywo z kościoła” lub korzystać ze strony: msze.live. Dziękuję br. Krzysztofowi za pomoc i podjętą pracę wymiany starej kamery.
 10. Dnia 15 lutego br. odbędzie się parafialny bal karnawałowy. Lista jest już zapełniona. Proszę, aby osoby, które zdeklarowały swoją obecność wpłacały pieniądze. Koszt od pary to 180 zł. W przypadku rezygnacji proszę o informację, gdyż na liście rezerwowej oczekują kolejne pary.
 11. Intencje mszalne na ten tydzień.
 12. Wszystkim Parafianom i naszym gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia, oraz radosnego świętowanie w gronie rodzinnym, a obchodzącym w tygodniu imieniny i urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia.