Ogłoszenia duszpasterskie 

III Niedziela zwykła

26.01.2020

 1. Dziś niedziela Słowa Bożego. Zachęcamy do szczególnej lektury Pisma Świętego w naszych rodzinach oraz do modlitwy Słowem Bożym.
 2. W tym tygodniu różaniec przed Mszą św. w Zahutyniu prowadzi VI Róża Krystyny Pelc. W Dolinie w styczniu Róża Rodzin Pana Eugeniusza Kozdrasia, w lutym I Róża Pani Małgorzaty Gosztyła.
 3. W środę o godz. 17.40 nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcamy do uczestnictwa oraz składania swoich próśb i podziękowań.
 4. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od godz. 17.30. Zapraszamy do modlitwy szczególnie w intencji powołań oraz naszych rodzin.
 5. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Po Mszach św. w Dolinie o godz. 17.00, w Zahutyniu o godz. 18.00 litania do Matki Bożej.
 6. Za tydzień w niedzielę Święto Ofiarowania Pańskiego, to także Dzień Życia Konsekrowanego. Podczas każdej Mszy św. poświęcenie gromnic. Po Mszach św. przed kościołem zbiórka do puszek na zakony klauzurowe w naszej archidiecezji.
 7. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca i zmiana tajemnic różańcowych. W Dolinie po Mszy św. o godz. 9.00 nabożeństwo w Zahutyniu po sumie.
 8. Bóg zapłać za składane w ostatnim czasie ofiary na kościół i cmentarz oraz cele inwestycyjne. Zaktualizowana lista darczyńców wywieszona jest w gablocie. Bóg zapłać za dary do kuchni klasztornej.
 9. Dnia 15 lutego br. odbędzie się parafialny bal karnawałowy. Lista jest już zapełniona. Proszę, aby osoby, które zdeklarowały swoją obecność wpłacały pieniądze. Koszt od pary to 180 zł. W przypadku rezygnacji proszę o informację, gdyż na liście rezerwowej oczekują kolejne pary.
 10. W tym tygodniu o. Proboszcz będzie nieobecny, będzie uczestniczył w rekolekcjach dla Przełożonych w Kodniu.  
 11. Intencje mszalne na ten tydzień.
 12. Komunikat Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku.
 13. Wszystkim Parafianom i naszym gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia, oraz radosnego świętowanie w gronie rodzinnym, a obchodzącym w tygodniu imieniny i urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia.