Ogłoszenia duszpasterskie 

Święto Ofiarowania Pańskiego 

02.02.2020

 1. Dziś obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego, to także Dzień Życia Konsekrowanego, pamiętajmy w naszych modlitwach o wszystkich zakonnikach i wypraszajmy dar powołań zakonnych. Dziś w czasie każdej Mszy św. poświęcenie gromnic. Po Mszach św. przed kościołem zbiórka do puszek na zakony klauzurowe w naszej archidiecezji.
 2. Dziś również pierwsza niedziela miesiąca i zmiana tajemnic różańcowych. Nabożeństwa po Mszach św. w Dolinie o godz. 9.00, w Zahutyniu po sumie.
 3. W tym tygodniu różaniec przed Mszą św. w Zahutyniu prowadzi I Róża Doroty Szczudlik. W Dolinie w lutym I Róża Pani Małgorzaty Gosztyła.
 4. W poniedziałek wspomnienie św. Błażej, po Mszy św. o godz. 18.00 błogosławieństwo za wstawiennictwem św. patrona od chorób gardła.
 5. We wtorek spotkanie Rady Parafialnej o godz. 19.00 w klasztorze. Zapraszam wszystkich radnych.
 6. W środę o godz. 17.40 nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcamy do uczestnictwa oraz składania swoich próśb i podziękowań.
 7. W środę wspomnienie św. Agaty, podczas Mszy św. o godz. 18.00 błogosławieństwo chleba, wody i soli.
 8. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od godz. 17.30. Zapraszamy do modlitwy szczególnie w intencji powołań oraz naszych rodzin.
 9. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W pierwszy czwartek w Zahutyniu Msza św. z komunią pod dwiema postaciami dla wszystkich wiernych. W pierwszy piątek Msze św. z kazaniem i nabożeństwem do Najświętszego Serca Pana Jezusa w Dolinie o godz. 17.00 w Zahutyniu o godz. 18.00.
 10. W czwartek o godz. 19.00 w klasztorze spotkanie rodziców ministrantów wyjeżdzających na wakacje do Gracji.
 11. W pierwszy piątek kapłańskie odwiedziny chorych od godz. 8.30. Nowych chorych zgłaszamy do czwartku.
 12. Spotkanie młodzieżowej wspólnoty Niniwa w piątek o godz. 19.00 w salce katechetycznej.
 13. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10.00 w kościele.
 14. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w sobotę po Mszy św. o godz. 18.00 w kościele.
 15. Bóg zapłać za składane w ostatnim czasie ofiary na kościół i cmentarz oraz cele inwestycyjne. Zaktualizowana lista darczyńców wywieszona jest w gablocie. Bóg zapłać za dary do kuchni klasztornej.
 16. Intencje mszalne na ten tydzień.
 17. Wszystkim Parafianom i naszym gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia, oraz radosnego świętowanie w gronie rodzinnym, a obchodzącym w tygodniu imieniny i urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia.