Ogłoszenia duszpasterskie
V Niedziela zwykła
09.02.2020
1. W tym tygodniu różaniec przed Mszą św. w Zahutyniu prowadzi II Róża Pani Teresy Tchórz. W Dolinie w lutym I Róża Pani Małgorzaty Gosztyła.
2. We wtorek wspomnienie NMP z Lourdes, to także Światowy Dzień Chorego. Podczas Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 udzielany będzie sakrament namaszczenia chorych.
3. W środę o godz. 17.40 nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcamy do uczestnictwa oraz składania swoich próśb i podziękowań.
4. W środę spotkanie Akcji Katolickiej o godz. 19.00 w salce katechetycznej.
5. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od godz. 17.30. Zapraszamy do modlitwy szczególnie w intencji powołań oraz naszych rodzin.
6. Spotkanie młodzieżowej wspólnoty Niniwa w piątek o godz. 19.00 w salce katechetycznej.
7. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10.00 w kościele.
8. W sobotę w Domu Ludowym parafialny bal karnawałowy. Rozpoczęcie balu o godz. 19.00. Życzymy wszystkim uczestnikom szampańskiej zabawy.
9. Bóg zapłać za składane w ostatnim czasie ofiary na kościół i cmentarz oraz cele inwestycyjne. Bóg zapłać za dary do kuchni klasztornej.
10. Bóg zapłać wszystkim, którzy posprzątali naszą świątynię z dekoracji bożonarodzeniowej: br. Krzysztofowi, Kamilowi Płaziakowi – kościelnemu, Panu Ryszardowi Szczudlikowi oraz młodzieży ze wspólnoty Niniwa.
11. Intencje mszalne na ten tydzień.
12. Wszystkim Parafianom i naszym gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia, oraz radosnego świętowanie w gronie rodzinnym, a obchodzącym w tygodniu imieniny lub urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia.