Ogłoszenia duszpasterskie

VI Niedziela zwykła

16.02.2020

 1. W tym tygodniu różaniec przed Mszą św. w Zahutyniu prowadzi III Róża Pani Danuty Mołczan. W Dolinie w lutym I Róża Pani Małgorzaty Gosztyła.
 2. W poniedziałek przypada 194 rocznica zatwierdzenia przez Stolicę Apostolską Zgromadzenia Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej. Zapraszamy na uroczystą Mszę św. o godz. 18.00 w czasie której oblaci odnowią swoje śluby zakonne.
 3. We wtorek o godz. 19.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VIII SP w salce katechetycznej. Obecność obowiązkowa. Spotkanie dotyczyć będzie bierzmowania, które w tym roku młodzież przyjmie 6 marca w Sanoku na Posadzie.
 4. W środę o godz. 17.40 nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcamy do uczestnictwa oraz składania swoich próśb i podziękowań.
 5. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od godz. 17.30. Zapraszamy do modlitwy szczególnie w intencji powołań oraz naszych rodzin.
 6. Spotkanie młodzieżowej wspólnoty Niniwa w piątek o godz. 19.00 w salce katechetycznej.
 7. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10.00 w kościele.
 8. Koło Gospodyń Wiejskich w Zahutyniu i Rada Rodziców Szkoły w Zahutyniu zapraszają wszystkie panie na Dzień Kobiet w niedzielę 23.02.2020 o godz. 16.00 w Domu Ludowym. W programie miła zabawa, pyszne przekąski, muzyka i tańce. Wstęp wolny.
 9. Bóg zapłać za składane w ostatnim czasie ofiary na kościół i cmentarz oraz cele inwestycyjne. Bóg zapłać za dary do kuchni klasztornej. Składam serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji parafialnego balu karnawałowego. Wielkie podziękowania dla Pań z Koła Gospodyń Wiejskich w Zahutyniu, Strażakom, Radnym Parafialnym, młodzieży. Za wszelkie okazane dobro i wspólną zabawę składam serdeczne Bóg zapłać.
 10. Zbliża się czas Wielkiego Postu, który rozpoczniemy rekolekcjami wielkopostnymi. Rozpoczną się one w czwartek po środzie popielcowej. Rekolekcje w tym roku poprowadzi o. Jan Wlazły OMI – prowincjalny duszpasterz powołań z Poznania. Plan rekolekcji wywieszony jest gablocie ogłoszeń, znajduje się na stronie internetowej, a także jest skserowany i wyłożony na stoliku za ławkami. Zachęcam do zaplanowania sobie czasu na odnowę rekolekcyjną.
 11. Intencje mszalne na ten tydzień.
 12. Wszystkim Parafianom i naszym gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia, oraz radosnego świętowanie w gronie rodzinnym, a obchodzącym w tygodniu imieniny lub urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia.