Ogłoszenia duszpasterskie 

II Niedziela Wielkiego Postu

08.03.2020

 1. W tym tygodniu różaniec przed Mszą św. w Zahutyniu prowadzi VI Róża Pani Krystyny Pelc. W Dolinie w marcu II Róża Pani Mieczysławy Haduch.
 2. W środę o godz. 17.40 nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcamy do uczestnictwa oraz składania swoich próśb i podziękowań.
 3. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od godz. 17.30. Zapraszamy do modlitwy szczególnie w intencji powołań oraz naszych rodzin.
 4. Zapraszamy w Wielkim Poście na nabożeństwa pasyjne. Droga Krzyżowa w piątki, w Dolinie o godz. 16.30, a w Zahutyniu o godz. 17.30, po nabożeństwie Eucharystia. Gorzkie Żale w niedziele w Dolinie przed Mszą św. o godz. 8.30, w Zahutyniu o godz. 14.30 i potem Msza św. Za pobożne uczestnictwo w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 5. Spotkanie młodzieżowej wspólnoty Niniwa w piątek o godz. 19.00 w salce katechetycznej.
 6. Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Władysława Beliny-Prażmowskiego w Zahutyniu przypomina, że do dnia 20 marca br. trwa postępowanie rekrutacyjne do oddziału przedszkolnego i I klasy naszej szkoły.
 7. Bóg zapłać za składane w ostatnim czasie ofiary na kościół i cmentarz oraz cele inwestycyjne. Zaktualizowana lista darczyńców wywieszona jest w gablocie. Bóg zapłać za dary do kuchni klasztornej.
 8. Zbiórka ofiar na utrzymanie cmentarza w Dolinie odbędzie się 14 i 15 marca oraz 21 i 22 marca. Radni z Doliny będą przyjmować ofiary przed Mszą św. przed kościołem na Dolinie.
 9. W piątek 27 marca o godz. 20.00 z kościoła Przemienienia Pańskiego w Sanoku, wyrusza Ekstremalna Droga Krzyżowa. Do wyboru 5 tras od 40 do 80 km prowadzące do Sanktuariów Maryjnych i do miejsc kultu Męki Pańskiej w Polańczyku, Kalwarii Pacławskiej, Starej Wsi, Komańczy i Krośnie. Szczegóły na plakacie oraz w Internecie.
 10. Intencje mszalne na ten tydzień.
 11. W tym tygodniu do wieczności z naszej parafii Pan Bóg powołał śp. Jana Kopacz. Wieczny odpoczynek…
 12. Wszystkim Parafianom i naszym gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia, oraz radosnego świętowanie w gronie rodzinnym, a obchodzącym w tygodniu imieniny lub urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia.