Ogłoszenia duszpasterskie 

XIV Niedziela zwykła

05.07.2020

 1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca i zmiana tajemnic różańcowych oraz nabożeństwo. W Dolinie po Mszy św. o godz. 9.00, w Zahutyniu po sumie.
 2. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na powodzian z terenów naszej archidiecezji. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
 3. Składam serdeczne Bóg zapłać za pamięć i modlitwę z okazji imienin. Dziękuję za zamówione Msze św. w intencji O. Proboszcza od parafian z Zahutynia i Doliny oraz od wspólnoty Domowego Kościoła.
 4. W tym tygodniu w Zahutyniu różaniec przed Mszą św. prowadzi V Róża Pana Zdzisława Bara, w Dolinie w lipcu Róża Rodzin Pana Eugeniusza Kozdrasia.
 5. W środę w Zahutyniu nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.40. Zachęcam do składania swoich próśb i podziękowań.
 6. W czwartek w Zahutyniu adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od godz. 17.30. Zapraszamy.
 7. W dniach od 2 do 16 lipca po raz drugi trwa Archidiecezjalna Sztafeta Różańcowa, której patronuje i błogosławi abp. Adam Szal. Sztafeta to 24 godzinna modlitwa różańcowa w intencjach naszej Archidiecezji. Każda parafia ma wyznaczony dzień i godzinę modlitwy. Nasza parafia modli się 11 lipca od godz. 8.30 do 9.00. Zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy.
 8. Bóg zapłać za składane w ostatnim czasie ofiary na kościół i cmentarz oraz cele inwestycyjne. Bóg zapłać za dary do kuchni klasztornej.
 9. Od poniedziałku O. Proboszcz będzie na dwutygodniowym urlopie.
 10. Intencje mszalne na ten tydzień.
 11. Pan Bóg powołał z naszej parafii do wieczności śp. Mariusz Trzaskę i śp. Aleksandra Florczaka. Wieczny odpoczynek…
 12. Wszystkim Parafianom i naszym gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia, oraz radosnego świętowanie w gronie rodzinnym, a obchodzącym w tygodniu imieniny lub urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia.