Ogłoszenia duszpasterskie
XV Niedziela zwykła
12.07.2020
- W tym tygodniu w Zahutyniu różaniec przed Mszą św. prowadzi VI Róża Pani Krystyny Pelc, w Dolinie w lipcu Róża Rodzin Pana Eugeniusza Kozdrasia.
- W środę w Zahutyniu nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.40. Zachęcam do składania swoich próśb i podziękowań.
- W czwartek w Zahutyniu adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od godz. 17.30. Zapraszamy.
- Bóg zapłać za składane w ostatnim czasie ofiary na kościół i cmentarz oraz cele inwestycyjne. Bóg zapłać za dary do kuchni klasztornej.
- Bóg zapłać za ofiary na pomoc dla powodzian z terenów naszej archidiecezji. W zeszłym tygodniu zebraliśmy 2685 zł. Ofiary już zostały przekazane.
- Intencje mszalne na ten tydzień.
- Wszystkim Parafianom i naszym gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia, oraz radosnego świętowanie w gronie rodzinnym, a obchodzącym w tygodniu imieniny lub urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia.