Ogłoszenia duszpasterskie 

XVI Niedziela zwykła

19.07.2020

  1. W tym tygodniu w Zahutyniu różaniec przed Mszą św. prowadzi I Róża Pani Doroty Szczudlik, w Dolinie w lipcu Róża Rodzin Pana Eugeniusza Kozdrasia.
  2. W środę w Zahutyniu nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.40. Zachęcam do składania swoich próśb i podziękowań.
  3. W czwartek w Zahutyniu adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od godz. 17.30. Zapraszamy.
  4. W sobotę swoje imieniny obchodzi br. Krzysztof Kalaczyński OMI. Składamy br. Krzysztofowi najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, opieki Niepokalanej oraz św. Patrona. Dziękujemy też za wielkie zaangażowanie w życie naszej wspólnoty parafialnej. Msza św. w intencji solenizanta od parafian zostanie odprawiona za tydzień w niedzielę o godz. 12.00.
  5. Za tydzień po każdej Mszy św. błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów z okazji wspomnienia św. Krzysztofa. Na zakończenie każdej Mszy św. modlitwa, a po niej pokropienie pojazdów na parkingu. Podczas pokropienia otrzymamy rybkę – naklejkę na nasz pojazd znak chrześcijanina oraz babeczki św. Krzysztofa od brata Krzysztofa. Ofiary składane przy poświęceniu przeznaczone będą na cele inwestycyjne.
  6. Bóg zapłać za składane w ostatnim czasie ofiary na kościół i cmentarz oraz cele inwestycyjne. Bóg zapłać za dary do kuchni klasztornej.
  7. Intencje mszalne na ten tydzień.
  8. Wszystkim Parafianom i naszym gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia, oraz radosnego świętowanie w gronie rodzinnym, a obchodzącym w tygodniu imieniny lub urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia.