Ogłoszenia duszpasterskie 

XVII Niedziela zwykła

26.07.2020

 1. Dziś po każdej Mszy św. błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów z okazji wspomnienia św. Krzysztofa. Na zakończenie każdej Mszy św. modlitwa, a po niej pokropienie pojazdów na parkingu. Podczas pokropienia otrzymamy rybkę – naklejkę na nasz pojazd znak chrześcijanina oraz babeczki św. Krzysztofa od brata Krzysztofa. Ofiary składane przy poświęceniu przeznaczone będą na cele inwestycyjne. Dziś również suma w intencji br. Krzysztofa z okazji imienin.
 2. W tym tygodniu w Zahutyniu różaniec przed Mszą św. prowadzi II Róża Pani Teresy Tchórz, w Dolinie w lipcu Róża Rodzin Pana Eugeniusza Kozdrasia, w sierpniu I Róża Pani Małgorzaty Gosztyła.
 3. W środę w Zahutyniu nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.40. Zachęcam do składania swoich próśb i podziękowań.
 4. W czwartek w Zahutyniu adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od godz. 17.30. Zapraszamy.
 5. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Litania do Matki Bożej na zakończenie Mszy św. W sobotę również rozpoczyna się sierpień – miesiąc trzeźwości.
 6. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca i zmiana tajemnic różańcowych oraz nabożeństwo. W Dolinie po Mszy św. o godz. 9.00 w Zahutyniu po sumie.
 7. W przyszłą niedzielę w kościele parafialnym możliwość zyskania odpustu zupełnego „Porcjunkuli”.
 8. Bóg zapłać za składane w ostatnim czasie ofiary na kościół i cmentarz oraz cele inwestycyjne. Bóg zapłać za dary do kuchni klasztornej.
 9. Jest już księga intencji na 2021 rok. Zachęcam do dokonywania rezerwacji i zamawiania intencji mszalnych na przyszły rok.
 10. Intencje mszalne na ten tydzień.
 11. Pan Bóg powołał z naszej wspólnoty do wieczności śp. Eugeniusza Wiśniewskiego. Wieczny odpoczynek…
 12. Wszystkim Parafianom i naszym gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia, oraz radosnego świętowanie w gronie rodzinnym, a obchodzącym w tygodniu imieniny lub urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia.