Ogłoszenia duszpasterskie 

XXV Niedziela zwykła

20.09.2020

 1. Dziś trzecia niedziela miesiąca przed sumą o godz. 11.40 nabożeństwo misyjne.
 2. W tym tygodniu w Zahutyniu różaniec przed Mszą św. prowadzi IV Róża Pani Czesławy Śnieżek, w Dolinie we wrześniu II Róża Pani Mieczysławy Haduch.
 3. W środę w Zahutyniu nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.40. Zachęcam do składania swoich próśb i podziękowań.
 4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w Zahutyniu od godz. 17.30.
 5. W piątek spotkanie młodzieżowej wspólnoty Niniwa o godz. 19.00 w salce katechetycznej. Zapraszamy młodzież od VII klasy wzwyż.
 6. W sobotę zbiórka ministrantów o godz. 9.00 w kościele. Próba scholii o godz. 12.00 w salce. Zapraszamy chłopców do służby ministranckiej, a dziewczynki do śpiewu w scholii.
 7. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30 w kościele spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych, które w przyszłym roku kalendarzowym przystąpią do pierwszej komunii świętej. Proszę wszystkich rodziców o obecność.
 8. Za tydzień w sobotę i w niedzielę Radni z Doliny będą zbierać ofiary na cmentarz w Dolinie. Zbiórka została przerwana przez wybuch pandemii, dlatego teraz wznawiamy składanie ofiar na cmentarz. Za złożone dary składamy serdeczne Bóg zapłać.
 9. Już dziś zapowiadam, że 29 września (wtorek) w naszej parafii odbędzie się całodzienny dzień adoracji Najświętszego Sakramentu. O godz. 8.00 Msza św. po Mszy św. wystawienie i adoracja do godz. 18.00, następnie Msza św. wieczorna.
 10. Bóg zapłać za składane w ostatnim czasie ofiary na kościół i cmentarz oraz cele inwestycyjne. Bóg zapłać za dary do kuchni klasztornej.
 11. Intencje mszalne na ten tydzień.
 12. Wszystkim Parafianom i naszym gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia, oraz radosnego świętowanie w gronie rodzinnym, a obchodzącym w tygodniu imieniny lub urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia.