Ogłoszenia duszpasterskie 

XI Niedziela zwykła

13.06.2021

 1. W tym tygodniu różaniec w Zahutyniu prowadzi I Róża Pani Doroty Szczudlik, w Dolinie w czerwcu I Róża Pani Małgorzaty Gosztyła.
 2. Dziś po Mszach św. zbiórka do puszek na budowę sanktuarium św. Jana Pawła II w Kamerunie, gdzie ordynariuszem diecezji jest pochodzący z naszej archidiecezji bp. Jan Ozga. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
 3. W czerwcu na zakończenie Mszy św. od poniedziałku do soboty litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 4. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej katecheza dla dorosłych. Temat katechezy: Przykazanie IV – szacunek do rodziców i starszych. Serdecznie zapraszamy.
 5. W środę nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.40. Zapraszam do uczestnictwa i składania swoich próśb i podziękowań.
 6. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w Zahutyniu od godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy.
 7. W piątek ostanie przed wakacjami kapłańskie odwiedziny chorych w domach od godz. 8.30. Odwiedziny tylko na zaproszenie. Chorych zgłaszamy w zakrystii do czwartku.
 8. Za tydzień III niedziela miesiąca. Przed sumą o godz. 11.40 nabożeństwo misyjne.
 9. Biskupi zgromadzeni na 389 Zebraniu Plenarnym Konferencji Episkopatu Polski w Kalwarii Zebrzydowskiej zdecydowali, że z dniem 20 czerwca br., zostaną zniesione dyspensy  od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. oraz w święta nakazane we wszystkich diecezjach, w których do tej pory obowiązywały.
 10. Bóg zapłać za składane w ostatnim czasie ofiary na kościół i cmentarz oraz cele inwestycyjne. Bóg zapłać za dary do kuchni klasztornej.
 11. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przypomina, że 17 czerwca jest ostatnim dniem na złożenie wniosku o płatności bezpośrednie i obszarowe z PROW w kampanii 2021. Podkarpacki Oddział Regionalny wydłuża godziny otwarcia swoich biur powiatowych.
 12. Za tydzień po Mszach św. odbędzie się zbiórka na rzecz małego Kubusia Zwierzchowskiego z Bliznego. Dwumiesięczny chłopiec urodził się z wrodzoną wadą serca. Operacja w Polsce nie powiodła się. Ratunkiem jest kosztowna operacja w Stanach Zjednoczonych, a jej koszt to 5 mln złotych. Pobliskie parafie organizują zbiórkę. I my chcemy pomóc, dlatego zachęcam do ofiarności.
 13. Intencje mszalne na ten tydzień.
 14. Wszystkim Parafianom i naszym gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia, oraz radosnego świętowanie w gronie rodzinnym, a obchodzącym w tygodniu imieniny lub urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia.