NIEDZIELA DOŻYNKOWA

22.08.2021

 

 1. Przeżywamy Dożynki Gminy Zagórz. Dziękujemy za tegoroczne plony ziemi i ciężką pracę rolników. Życzymy im wielu łask Bożych i opieki Matki Bożej.
 2. W tym tygodniu w Zahutyniu różaniec przed Mszą św. prowadzi V Róża Pana Zdzisława Bar, w Dolinie w sierpniu Róża Rodzin Krystyny Witowicz.
 3. W czwartek przypada Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze św. w Dolinie o godz. 17.00,
  w Zahutyniu o godz. 18.00. Na zakończenie Mszy św. odnowimy Śluby Jasnogórskie.
 4. W środę w Zahutyniu nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.40.
 5. W czwartek w Zahutyniu adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od godz. 17.30.
 6. W związku z dynamiczną sytuacją w naszym kraju i regionie. Przypominam o zakrywaniu ust i nosa w kościele. Proszę o odpowiedzialne podejście.
 7. Bóg zapłać za składane w ostatnim czasie ofiary na kościół i cmentarz oraz cele inwestycyjne. Bóg zapłać za dary do kuchni klasztornej. W zeszłym tygodniu na składkę inwestycyjną zebraliśmy 2.200,00. Dziękujemy za zamontowanie barierki na cmentarzu kościelnym. Za dar serca składam serdeczne Bóg zapłać.
 8. W poniedziałek o godz. 7.00 wyjazd naszej młodzieży na Festiwal Życia do Kokotka. Dziękujemy Burmistrzowi Ernestowi Nowakowi za dofinansowanie tego wyjazdu.
 9. Intencje mszalne na ten tydzień.
 10. Wszystkim Parafianom i naszym gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia, oraz radosnego świętowanie w gronie rodzinnym, a obchodzącym w tygodniu imieniny lub urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia.