Ogłoszenia duszpasterskie

NA TYDZIEŃ ODNOWIENIA MISJI ŚWIĘTEJ

23-26.09.2021r.

 

 XXV Niedziela zwykła

19.09.2021r.

 

 1. Dziś trzecia niedziela miesiąca przed sumą o godz. 11.40 nabożeństwo misyjna, zbiórka przed kościołem na inwestycje w naszej parafii. W tym tygodniu został przeprowadzony przegląd gaśnic  oraz dziękuję strażakom za interwencję przy usunięciu szerszeni. Odbył się także audyt budowlany, wskazania podam przy najbliższym czasie.
 2. W tym tygodniu w Zahutyniu różaniec przed Mszą św. prowadzi III Róża Pani Danuty Mołczan, w Dolinie we wrześniu Pani Małgorzata Gosztyła.
 3. W środę w Zahutyniu nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.40. Zachęcam do składania swoich próśb i podziękowań.
 4. W czwartek Rozpoczynamy Odnowienie Misji Świętej, którą poprowadzi o. Paweł Gomulak OMI. Spotykamy się przed Mszą św. przy krzyżu misyjnym. W Dolinie Msza św. o 17.00, a w Zahutyniu o godz. 18.30.

W czwartek o godz. 19.15 zebranie wiejskie w Domu Ludowym. Celem zebrania będzie uchwalenie środków z funduszu sołeckiego. Jest pula do przeznaczenia. Sołtys zaprasza mieszkańców na to zebranie i przedstawienie swoich propozycji zagospodarowania środków.

 1. W piątek Msze św. w Dolinie o 17.00, w Zahutyniu o 8.00 i 18.30. Na wieczorną Mszę św. obowiązkowo przychodzą osoby przygotowujące się do bierzmowania z Rodzicami oraz Wspólnota Niniwa.
 2. W sobotę Msze św. w Dolinie o 17.00, w Zahutyniu o 8.00 i 18.30. Zapraszamy na wieczorne Msze św. małżonków, gdyż w czasie Liturgii eucharystycznej będzie odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.

W sobotę zbiórka ministrantów o godz. 10.00 w kościele. Próba scholii o godz. 12.00 w salce. Zapraszamy chłopców do służby ministranckiej, a dziewczynki do śpiewu w scholii.

 1. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30 w kościele spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych, które w przyszłym roku kalendarzowym przystąpią do pierwszej komunii świętej. Proszę wszystkich rodziców o obecność.
 2. Za tydzień 26 września liczenie wiernych.
 3. Ofiary zbierane w przyszłą niedzielę przed kościołem przeznaczone będą na dzieła prowadzone przez Zgromadzenie Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej.
 4. Bóg zapłać za składane w ostatnim czasie ofiary na kościół i cmentarz oraz cele inwestycyjne. Bóg zapłać za dary do kuchni klasztornej.
 5. Intencje mszalne na ten tydzień.
 6. Do wieczności odszedł: śp. Jan Bogdan, l. 76. Wieczny odpoczynek…
 7. Wszystkim Parafianom i naszym gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia, oraz radosnego świętowanie w gronie rodzinnym, a obchodzącym w tygodniu imieniny lub urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia. Nie może Was zabraknąć w czasie Odnowienia Misji Świętej.