Ogłoszenia duszpasterskie 14.05.2023 oraz 21.05.2023

Ogłoszenia duszpasterskie

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

28.05.2023

  1. 1. Dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny. Od jutra w kościele okres zwykły. Gościmy Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej posługujących w Prokurze Misyjnej – Dzień Misyjny w naszej Parafii. Po Mszach świętych będziemy mogli złożyć ofiary na Misje.
  2. W środę zakończenie nabożeństw majowych. Od czwartku w Zahutyniu nabożeństwa czerwcowe o godz. 17.30 potem Mszy św. W niedziele w Zahutyniu nabożeństwa po sumie. W Dolinie w niedziele litania przed Mszą św. o godz. 8.45.
  3. W poniedziałek święto NMP Matki Kościoła – 2 dzień Zielonych Świątek.
  4. W czwartek święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Tego dnia modlimy się za kapłanów i o nowe powołania do życia kapłańskiego. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w Zahutyniu od godz. 17.00.
  5. W pierwszy piątek Msze św. z kazaniem. Odwiedziny chorych od godz. 8.00. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 17.00. W pierwszą sobotę Różaniec męski w Sanoku.
  6. W niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej, kończy się okres spowiedzi i komunii wielkanocnej. Zachęcam do skorzystania ze spowiedzi i komunii wielkanocnej tych, którzy tego jeszcze nie uczynili.
  7. Przed nami Uroczystość Bożego Ciała.

W Zahutyniu: w tym roku trasa od kościoła w kierunku drogi głównej. I ołtarz przy pani Urszuli Zaucha, II ołtarz przy kapliczce koło państwa Bar, III ołtarz przy Domu Parafialnym, IV ołtarz przy zatoczce koło Rodziny Szczupaczyńskich.

W Dolinie: I ołtarz: pod kościołem- ten ołtarz przygotowują rodzice i dzieci, które w tym roku przystąpiły do komunii, II ołtarz świetlica, III ołtarz koło Pani Izdebskiej, IV ołtarz koło Pani Cypcarz.

W czasie procesji dzieci komunijne i rocznicowe oraz chętne dziewczynki z młodszych klas sypią kwiatki.

  1. Bóg zapłać za składane w ostatnim czasie ofiary na kościół i cmentarz oraz cele inwestycyjne. Bóg zapłać za dary do kuchni klasztornej.
  2. Intencje mszalne na ten tydzień.
  3. Wszystkim Parafianom i naszym gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia, oraz radosnego świętowanie w gronie rodzinnym, a obchodzącym w tygodniu imieniny lub urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia.

ZAPRASZAMY NA FESTIWAL ŻYCIA W KOKOTKU 3-9 LIPCA 2023

Festiwal Życia 2023 🤩

Trwa rejestracja na największy chrześcijański festiwal dla młodzieży w Polsce. Przyjedź, przekonaj się – to może być najlepszy tydzień w Twoim życiu! 🙌

W programie m.in. koncerty (Tribbs, DARIA, Śląsk x Jan Stokłosa, 2Tm2,3), konferencje znanych prelegentów (Dzieciaki Cudaki, Marcin Zieliński, Święty Monitor i inni), kilkadziesiąt warsztatów do wyboru czy ekstremalny Bieg Festiwalowicza! ✌️ A oprócz tego – codzienne Msze Święte, plenerowe nabożeństwa, rozmowy w grupach dzielenia i adoracja 24/7 😇

Życie, radość, Bóg! ✨

Bilety i szczegóły na festiwalzycia.pl 📲

3–9 lipca, Kokotek 📍

#festiwalżycia #kokotek #wakacje #wiara #życie #Bóg


PODZIEL SIĘ DOBREM NA ŚWIĘTA!

PODZIEL SIĘ DOBREM NA ŚWIĘTA!!!
Kochani, to już 4 raz pomagacie w akcji „PODZIEL SIĘ DOBREM NA ŚWIĘTA”. Kolejny raz zwracam się z się do waszych wielkich serc o pomoc. „Dobrych ludzi nikt nie zapomina" ... - to słowa Pani Kamili Knuth organizatorki akcji.
Zbiórka trwa do 20 grudnia, jako Przewodnicząca Rady Rodziców wraz z opiekunem Koła Wolontariatu Ojcem Karolem Bucholc zachęcam do dołączenia się do Akcji Naszej Koleżanki❤️. Wspieramy się już 4 ROK!!! Podobnie jak w zeszłym roku, potrzebne rzeczy przynosimy do szkoły lub do kościoła.