Ogłoszenia duszpasterskie 18.08.2019

Ogłoszenia duszpasterskie

XX Niedziela zwykła

18.08.2019

 1. W tym tygodniu różaniec przed Mszą św. w Zahutyniu prowadzi VI Róża Pani Krystyny Pelc. W Dolinie w sierpniu III Róża Rodzin Pana Eugeniusza Kozdrasia.
 2. W środę o godz. 17.40 nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcam do składania swoich próśb i podziękowań.
 3. Od poniedziałku do soboty w naszym klasztorze będą trwały rekolekcje powołaniowe dla młodzieży męskiej. Rekolekcje prowadzi O. Jan Wlazły OMI - Dyrektor Sekretariatu Powołań.
 4. Za tydzień w niedzielę podczas sumy poświęcimy nowy konfesjonał w Zahutyniu.
 5. Bóg zapłać za składane w ostatnim czasie ofiary na kościół i cmentarz. Bóg zapłać za dary do kuchni klasztornej.
 6. Przypominamy o zmianie godzin Mszy św. niedzielnych. Od 1 września Msze św. odprawiane będą w następującym porządku: w Zahutyniu o godz. 7.00, 10.30 Msza św. dla rodzin z dziećmi, 12.00 suma i o godz. 15.00. W Dolinie w każdą sobotę Msza św. z liturgią niedzielną o godz. 17.00 i w niedzielę o godz. 9.00.
 7. Jest już nowa księga intencji mszalnych na rok 2020. Zachęcam do dokonywania rezerwacji i planowania uroczystości rodzinnych.
 8. Intencje mszalne na ten tydzień.
 9. Wszystkim Parafianom i naszym Gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia oraz radosnego świętowanie w gronie rodzinnym, a obchodzącym w tygodniu imieniny i urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIX Niedziela zwykła 11 SIERPNIA 2019

 1. W tym tygodniu różaniec przed Mszą św. w Zahutyniu prowadzi V Róża Pana Zdzisława Bara. W Dolinie w sierpniu III Róża Rodzin Pana Eugeniusza Kozdrasia.
 2. W środę o godz. 17.40 nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcam do składania swoich próśb i podziękowań.
 3. W czwartek Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. jak w niedzielę. Tego dnia mamy obowiązek uczestniczenia we Mszy św. Suma w intencji Koła Gospodyń Wiejskich
  z Zahutynia. Podczas każdej Mszy św. poświęcenie ziół i kwiatów.
 4. Bóg zapłać za składane w ostatnim czasie ofiary na kościół i cmentarz. Bóg zapłać za dary do kuchni klasztornej.
 5. Przypominamy o zmianie godzin Mszy św. niedzielnych. Od 1 września Msze św. odprawiane będą w następującym porządku: w Zahutyniu o godz. 7.00, 10.30 Msza św. dla rodzin z dziećmi, 12.00 suma i o godz. 15.00. W Dolinie w każdą sobotę Msza św. z liturgią niedzielną o godz. 17.00 i w niedzielę o godz. 9.00.
 6. Intencje mszalne na ten tydzień.
 7. Wszystkim Parafianom i naszym Gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia oraz radosnego świętowanie w gronie rodzinnym, a obchodzącym w tygodniu imieniny i urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XVIII Niedziela zwykła 04 SIERPNIA 2019

 1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca i zmiana tajemnic różańcowych. Msze św.
  z nabożeństwami w Dolinie o godz. 8.30 w Zahutyniu o godz. 11.30.
 2. Witamy w naszej wspólnocie parafialnej O. Tadeusza Wdowczyka OMI, który  do 15 sierpnia będzie posługiwał w naszej parafii. Dziękujmy za posługę sakramentalną i głoszone Słowo Boże. Życzymy Mu dobrego wypoczynku.
 3. Jednocześnie żegnamy O. dra Grzegorza Rurańskiego OMI i dziękujemy za posługę oraz zapraszamy ponownie.
 4. W tym tygodniu różaniec przed Mszą św. w Zahutyniu prowadzi IV Róża Pani Czesławy Śnieżek. W Dolinie w sierpniu III Róża Rodzin Pana Eugeniusza Kozdrasia.
 5. We wtorek święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. w Dolinie o godz. 17.00 w Zahutyniu o godz. 18.00.
 6. W środę o godz. 17.40 nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcam do składania swoich próśb i podziękowań.
 7. Bóg zapłać za składane w ostatnim czasie ofiary na kościół i cmentarz. Bóg zapłać za dary do kuchni klasztornej.
 8. Intencje mszalne na ten tydzień.
 9. Wszystkim Parafianom i naszym Gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia oraz radosnego świętowanie w gronie rodzinnym, a obchodzącym w tygodniu imieniny i urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XVII Niedziela zwykła 28 LIPCA 2019

 1. Witamy w naszej wspólnocie parafialnej O. dra Grzegorza Rurańskiego OMI, który
  do 4 sierpnia będzie posługiwał w naszej parafii. Dziękujmy za posługę sakramentalną
  i głoszone Słowo Boże. Życzymy Mu dobrego wypoczynku.
 2. W tym tygodniu różaniec przed Mszą św. w Zahutyniu prowadzi III Róża Pani Danuty Mołczan. W Dolinie w lipcu II Róża Pani Mieczysławy Haduch, a w sierpniu III Róża Rodzin Pana Eugeniusza Kozdrasia.
 3. W środę o godz. 17.40 nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcam do składania swoich próśb i podziękowań.
 4. W czwartek rozpoczyna się sierpień miesiąc trzeźwości. Zachęcamy do podjęcia wyrzeczeń w intencji trzeźwości narodu.
 5. W piątek 2 sierpnia w kościele parafialnym, można zyskać pod zwykłymi warunkami odpust zupełny „Porcjunkuli”.
 6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek i sobotę Msze św. z nabożeństwami w Dolinie o godz. 17.00, w Zahutyniu o godz. 18.00.
 7. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca i zmiana tajemnic różańcowych. Msze św.
  z nabożeństwami w Dolinie o godz. 8.30 w Zahutyniu o godz. 11.30.
 8. Bóg zapłać za składane w ostatnim czasie ofiary na kościół i cmentarz. Zaktualizowana lista darczyńców wywieszona jest w gablocie. Bóg zapłać za złożone w zeszłym tygodniu ofiary z okazji błogosławieństwa kierowców i pojazdów. Zebraliśmy 3882 zł. Bóg zapłać za dary do kuchni klasztornej.
 9. Intencje mszalne na ten tydzień.
 10. Wszystkim Parafianom i naszym Gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia oraz radosnego świętowanie w gronie rodzinnym, a obchodzącym w tygodniu imieniny i urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia.

Ogłoszenia duszpasterskie 21.07.2019

Ogłoszenia duszpasterskie

XVI Niedziela zwykła

21.07.2019

 1. Dziś po każdej Mszy św. błogosławieństwo kierowców i pojazdów z okazji wspomnienia św. Krzysztofa. Ofiary składane z okazji błogosławieństwa pojazdów przeznaczone będą na cele inwestycyjne – instalację nowego ogrzewania w kościele. Zachęcam do ofiarności, gdyż jest to poważna inwestycja wymagająca dużych nakładów finansowych. Każdy kierowca otrzyma różaniec do samochodu z wizerunkiem św. Krzysztofa.
 2. Dziś również swoje imieniny obchodzi br. Krzysztof Kalaczyński OMI. Msza św. w intencji solenizanta o godz. 11.30. Życzymy bratu Krzysztofowi obfitości Bożych łask i opieki Niepokalanej, jednocześnie dziękując Mu za dobro które wnosi w życie naszej wspólnoty parafialnej i zakonnej.
 3. W tym tygodniu różaniec przed Mszą św. w Zahutyniu prowadzi II Róża Pani Teresy Tchórz. W Dolinie w lipcu II Róża Pani Mieczysławy Haduch.
 4. W środę o godz. 17.40 nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcam do składania swoich próśb i podziękowań.
 5. O. Proboszcz w piątek udaje się na urlop i będzie nieobecny do 13 sierpnia. Wszystkie sprawy proszę załatwiać do czwartku.
 6. Bóg zapłać za składane w ostatnim czasie ofiary na kościół i cmentarz. Bóg zapłać Radnym Parafialnym za przeprowadzenie zbiórki w zeszłym tygodniu oraz wszystkim ofiarodawcom. Bóg zapłać za dary do kuchni klasztornej.
 7. Podkarpacka Izba Rolnicza informuje, że w dniu 28 lipca 2019 r. odbędą się wybory do Rad Powiatowych Podkarpackiej Izby Rolniczej. Osobami uprawionymi do głosowania są osoby fizyczne i prawne będące podatnikami podatku rolnego, które posiadają gospodarstwo rolne o łącznej powierzchni przekraczającej 1 ha lub 1ha przeliczeniowy oraz podatnicy podatku dochodowego z działów specjalnych produkcji rolniczej i członkowie Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej posiadający w nich wkłady gruntowe. Głosowanie odbędzie się w budynku Urzędu Miasta i Gminy w Zagórzu pok. nr 27 – I piętro. Lokal wyborczy będzie czynny w godz. od 8.00 do 18.00.
 8. Intencje mszalne na ten tydzień.
 9. Wszystkim Parafianom i naszym Gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia oraz radosnego świętowanie w gronie rodzinnym, a obchodzącym w tygodniu imieniny i urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia.