Ogłoszenia duszpasterskie 25.09.2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

          XXVI Niedziela zwykła

25.09.2022

 1. Dziś dziękujemy Panu Bogu za łaskę wizyty duszpasterskiej. Niech dobry Bóg prowadzi Parafian po drogach wiary, nadziei i miłości, jednocząc Nas przy stole eucharystycznym. Dziękuję za otwarte drzwi oraz za poprowadzenie tego wyjątkowego czasu Bogu, Maryi, Ojcom, ministrantom i ludziom. Życzę obfitości Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi Niepokalanej. Osoby, które chciałyby skorzystać z wizyty duszpasterskiej proszone są o kontakt z ojcem Proboszczem.
 2. W tym tygodniu w Zahutyniu różaniec prowadzi VI Róża, w Dolinie do końca września II Róża.
 3. W poniedziałek spotkanie Akcji Katolickiej w salce katechetycznej.
 4. W środę w Zahutyniu nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.40. Zachęcam do składania swoich próśb i podziękowań.
 5. W piątek spotkanie wspólnoty Niniwa o godz. 19.00 w salce katechetycznej.

6. W sobotę zbiórka ministrantów o godz. 10.00 w kościele. Próba scholi o godz. 9.00 w salce. Zapraszamy chłopców do służby ministranckiej, a dziewczynki do śpiewu w scholi.

 1. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca.

W sobotę rozpoczynamy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy na nabożeństwa w dni powszednie: w Dolinie o godz. 16.30, następnie Msza św., w Zahutyniu jak w ubiegłym roku różaniec o godz. 17.30, następnie Msza św. o godz. 18.00.

W niedzielę w Dolinie różaniec przed Mszą św. o godz. 9.00, proszę Róże o poprowadzenie modlitwy, natomiast w Zahutyniu nabożeństwo o 14.30. Różaniec w Zahutyniu w dni powszednie prowadzą wyznaczone wspólnoty. Proszę o zapoznanie się z miesięcznym grafikiem, który znajduje się w gablocie ogłoszeń.

 1. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca i zmiana tajemnic różańcowych oraz nabożeństwo. W Dolinie po Mszy św. o godz. 9.00, w Zahutyniu po sumie. Poświęcenie różańców dzieci pierwszokomunijnych na Mszy św. o godz. 10.30.
 2. Pan Prezes Edward Fal OSP Zahutyń zaprasza do akcji: „STRAŻAKÓW WSPIERAJMY, ELEKTROSPRZĘT ODDAJMY.” Miejsce oddania to: OSP ZAHUTYŃ. Reszta na plakacie.
 3. Bóg zapłać za składane w ostatnim czasie ofiary na kościół i cmentarz oraz cele inwestycyjne. Bóg zapłać za dary do kuchni klasztornej.
 4. Intencje mszalne na ten tydzień.
 5. Wszystkim Parafianom i naszym gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia, oraz radosnego świętowanie w gronie rodzinnym, a obchodzącym w tygodniu imieniny lub urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia.