Ogłoszenia duszpasterskie 24.09.2023

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

          XXV Niedziela zwykła

24.09.2023

 1. W tym tygodniu w Zahutyniu różaniec prowadzi II Róża, w Dolinie do końca września II Róża Pani Małgorzata Gosztyła.
 2. W wtorek spotkanie Akcji Katolickiej w salce katechetycznej.
 3. W środę w Zahutyniu nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.40. Zachęcam do składania swoich próśb i podziękowań.
 4. W piątek spotkanie wspólnoty Niniwa, młodzieży z wolontariatu
  o godz. 18.45 w salce katechetycznej.
 5. W sobotę zbiórka ministrantów o godz. 10.15 w salce katechetycznej. Próba scholii o godz. 9.00 w salce. Zapraszamy chłopców do służby ministranckiej, a dziewczynki do śpiewu w scholii.
 6. W niedzielę rozpoczynamy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy na nabożeństwa w dni powszednie: w Dolinie o godz. 16.30, następnie Msza św., w Zahutyniu jak w ubiegłym roku różaniec o godz. 17.45, następnie Msza św. o godz. 18.30.

W niedzielę w Dolinie różaniec przed Mszą św. o godz. 9.00, proszę Róże o poprowadzenie modlitwy, natomiast w Zahutyniu nabożeństwo o 14.30. Różaniec w Zahutyniu w dni powszednie prowadzą wyznaczone wspólnoty. Proszę o zapoznanie się z miesięcznym grafikiem, który znajduje się w gablocie ogłoszeń.

 1. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca i zmiana tajemnic różańcowych oraz nabożeństwo. W Dolinie po Mszy św. o godz. 9.00, w Zahutyniu po sumie. Poświęcenie różańców, 8 września 2023r., dzieci pierwszokomunijnych na Mszy św. o godz. 10.30. Spotkanie bierzmowanych przed Różańcem o 14.15
  w kościele 1 października 2023.
 2. Bóg zapłać za składane w ostatnim czasie ofiary na kościół i cmentarz oraz cele inwestycyjne. Bóg zapłać za dary do kuchni klasztornej.
 3. Intencje mszalne w gablocie lub na stronie internetowej.
 4. Organizujemy Pielgrzymkę do Markowej 30 września 2023r. Wyjazd o 8.00, Msza św. o 10.00 przy relikwiach w Kościele, zwiedzanie Skansenu i miejsc związanych z błogosławionymi Ulmami oraz zwiedzanie Łańcuta. Koszt 150 zł. Zgłoszenia do czwartku – miejsc 58. Zapisy u o. Proboszcza w zakrystii po uiszczeniu wpłaty.
 5. Wszystkim Parafianom i naszym gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia, oraz radosnego świętowanie w gronie rodzinnym, a obchodzącym w tygodniu imieniny lub urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia.

 


PODZIEL SIĘ DOBREM NA ŚWIĘTA!

PODZIEL SIĘ DOBREM NA ŚWIĘTA!!!
Kochani, to już 4 raz pomagacie w akcji „PODZIEL SIĘ DOBREM NA ŚWIĘTA”. Kolejny raz zwracam się z się do waszych wielkich serc o pomoc. „Dobrych ludzi nikt nie zapomina" ... - to słowa Pani Kamili Knuth organizatorki akcji.
Zbiórka trwa do 20 grudnia, jako Przewodnicząca Rady Rodziców wraz z opiekunem Koła Wolontariatu Ojcem Karolem Bucholc zachęcam do dołączenia się do Akcji Naszej Koleżanki❤️. Wspieramy się już 4 ROK!!! Podobnie jak w zeszłym roku, potrzebne rzeczy przynosimy do szkoły lub do kościoła.