Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie

XII Niedziela zwykła

23.06.2024

 

  1. Dzisiaj obchodzimy Dzień Ojca, który jest wyrazem szacunku i wdzięczności ojcom. Ojcom oraz Ojcom duchownym, życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi Niepokalanej.
  2. Gościmy o. Kamila Dzalaka OMI - Neoprezbitera, który głosi Słowo Boże. Po Mszy świętej udziel prymicyjnego błogosławieństwa. Życzymy Mu Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi Niepokalanej.
  3. W czerwcu od poniedziałku do piątku Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17.30. W niedzielę w Dolinie przed Mszą św., w Zahutyniu po sumie. W tym tygodniu różaniec w Zahutyniu prowadzi IV Róża Pani Czesławy Śnieżek, a w Dolinie w czerwcu I Róża Pani Małgorzaty Gosztyła.
  4. W poniedziałek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msze św. w Zahutyniu o godz. 18.00, w Dolinie o godz. 17.00.

5.. W sobotę Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. w parafii w Zahutyniu o godz. 8.00 oraz 18.00, w Dolinie o 16.30. Tego dnia składka przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

  1. Bóg zapłać za składane w ostatnim czasie ofiary na kościół i cmentarz oraz cele inwestycyjne. Bóg zapłać za dary do kuchni klasztornej.
  2. Intencje mszalne w gablocie lub na stronie internetowej.
  3. Do wieczności odeszła, śp. Zofia Florek, l. 90, z Zahutynia. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…
  4. Wszystkim Parafianom i naszym gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia, oraz radosnego świętowanie w gronie rodzinnym, a obchodzącym w tygodniu imieniny lub urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia. Uczniom i nauczycielom życzymy dobrych i bezpiecznych wakacji. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.